Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

Eğlence ve Serbest Zaman

Geri
 
 

İster yaz ister kış olsun, tatiliniz hayat boyu hatırlayacağınız heyecan verici bir deneyim olacak. Deneyimli animasyon ekibimizin eğlenceli aktiviteleri sayesinde aileniz ve sevdiklerinizle keyif dolu anlar yaşayacaksınız.

DJ'imiz veya canlı müzik grubumuzun etkileyici müzik performanslarından tutun, plajda yoga, tenis, su topu, plaj voleybolu ve daha pek çok aktivite ile Rixos The Palm Dubai deneyiminiz, heyecan verici etkinliklerle dolup taşacak. Size de bu tatilin tadını çıkarması kalacak.

Eğer ddrenalin ve macera dolu bir tatilin peşindeyseniz, motorlu ve motorsuz su sporları sizi bekliyor olacak.

Tatiliniz tüplü dalış deneyimi olmadan tamamlanmış sayılmaz. Size eğlenceli ve unutulmaz bir dalış deneyimi yaşatacak uluslararası sertifikalı tüplü dalış eğitmenlerimizle büyüleyici sualtı dünyasını keşfedebilirsiniz. Daha önce derin denizi keşfetmek ve su altı yaşam ile yakından tanışmak için hiç fırsatınız olmadıysa, o zaman hayatınızda bir kere karşınıza çıkacak bu fırsatı değerlendirmeden eve dönmeyin!

Tüplü dalış deneyimi kişi başı  750 AED'den alabilirsiniz veya tüplü dalış kurslarımıza kayıt olabilir ve kişi başına 1.600 AED karşılığında uluslararası sertifikalı bir dalgıç olabilirsiniz

Otelimizde konaklamayan musafirlerimiz icin, havuzlarımızı ve plajımızı hafta içi AED 179'de, hafta sonları AED 249 resmi tatillerde AED 349'de kullanabilirler.


  • RIXOS THE PALM DUBAI

    RIXOS THE PALM DUBAI

    EĞLENCE

Yükleniyor