Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

GENEL BAKIŞ

Geri
 
 

Palm Jumeirah'ın hilal şeklindeki doğu kısmının ön taraflarında yer alan Rixos The Palm Dubai, BAE'nin ilk çok-konseptli lüks otelidir. Rixos The Palm Dubai, Basra Körfezi'nin masmavi sularının panoramik manzaralarını, Dubai'nin simgesel gökdelenlerini, Dubai Marina’nın parlayan silüetini, olağanüstü lagünleri ve Palm Jumeirah mimarisini gözler önüne seren konumuyla övünmektedir.

Ultra Her Şey Dahil, oda kahvaltı veya yarım pansiyon paketleri arasından seçim yapan misafirlerimiz, tesisin özel dekore edilmiş odaları, lüks suitleri, eşsiz yemek deneyimleri, Türk esintili spası, toplantı ve etkinlik olanakları, çocuk kulübü ve bozulmamış özel plajı karşısında büyülenecekler. 

Videomuza buradan göz atın.

Benzersiz Ultra Her Şey Dahil konseptini seçen misafirlerimiz, tüm restoran ve barlarımızda sınırsız mutfak lezzetlerinin ve 70'in üzerinde uluslararası içecek markasının tadını çıkaracak.

Ultra Herşey Dahil bilgi sayfasını indirmek için buraya tıklayın.

Genel Bilgi

Rixos The Palm Dubai, Dubai'nin popüler turistik mekanlarından ve civardaki gece hayatından sadece kısa bir mesafede uzaktadır.

  • Dubai Marina: 17km
  • Mall of The Emirates: 17km
  • Dubai Mall / Burj Khalifa: 30km
  • Dubai Uluslararası Havaalanı: 47km

Kalite Politikası

Yaptığımız her şeyin kalbinde misafirler, yüksek kalitedeki hizmetleri planlamak ve sunmak, gıda güvenliği prensipleri ile uyumlu ürünler sunmak, güvenli bir çalışma alanı oluşturmak ve sadık misafirler yaratmak Rixos Hotels'in temel amaçlarını oluşturmaktadır.

Kalite politikamızla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıklayın. 

  • RIXOS THE PALM DUBAI

    RIXOS THE PALM DUBAI

    GENEL BAKIŞ

Yükleniyor