Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

LOKASYON

Geri
 
 

The Palm Jumeirah, East Crescent P.O. Box: 18652 Dubai, United Arab Emirates

Deira Şehir Merkezine uzaklık Dubai Uluslararası Havalimanı'na uzaklık Abu Dhabi Uluslararası Havalimanı'na uzaklık Marina Alışveriş Merkezi'ne uzaklık Emirates Alışveriş Merkezi'ne uzaklık Dubai / Burj Khalifa Alışveriş Merkezi'ne uzaklık
39 km 47 km 91 km 17 km 17 km 30 km

Dubai ve Palm Jumeirah'ın en prestijli bölgesinde yer alan Rixos The Palm Dubai, beş yıldızlı otel kalitesinin de ötesinde hizmet anlayışıyla konuklarına unutamayacakları bir tatil sunuyor. Muhteşem denizi, şehir merkezi ve önemli merkezlere yakınlığıyla önemli ulaşım avantajları da sağlayan otelimizde, Dubai'de gezilecek yerleri keşfetmek sizin için çok kolay ve keyifli olacak. 

Birleşik Arap Emirlikleri

Arap Yarımadası'nın güney doğusunda bulunan, Umman ve Suudi Arabistan'la komşu olan ülke, Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn adlı yedi emirlikten oluşuyor. Ülkenin başkenti, en büyük ikinci emirlik olan Abu Dabi'dir. Birleşik Arap Emirlikleri'nin uluslararası telefon kodu 971, para birimi ise Birleşik Arap Emrilikleri dirhemidir.

Dubai

Birleşik Arap Emirlikleri'ni oluşturan yedi emirlikten biri olan Dubai Emirliği'nin başkentinin adı da Dubai'dir. Petrol gelirleriyle çok önemli bir zenginliğe kavuşan Dubai, aynı zamanda bir ticaret, alışveriş ve turizm kenti halini aldı. Dubai ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri'nin en yoğun nüfusa sahip emirliğidir.

Antalya Havalimanı

Orta Doğu'nun en büyük havacılık merkezlerinden biri olan Dubai Uluslararası Havalimanı, 6 kıta üzerindeki 200 varış noktasına ulaşan 100 havayolu şirketine ev sahipliği yapmaktadır.

  • RIXOS THE PALM DUBAI

    RIXOS THE PALM DUBAI

    LOKASYON

Yükleniyor