Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

RIXY ÇOCUK KULÜBÜ

Geri
 
 

Dubai'nin çocukları en iyi ağırlayan otellerinden biri olarak, anne-babaların mutluluğunun, çocukların mutluluğu olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden yeni arkadaşlar edinirken, eğlence ve oyun dolu bir tatil deneyimi yaşayabilmeleri için onlara özel sayısız etkinlikler ve alanlar hazırladık. Çocuk kulübü, sihirbaz gösterileri, yemek dersleri, el sanatları, hazine avı, plaj ve havuz oyunları, yetenek gösterileri ve çok daha fazlası Rixos Palm Dubai'de minikleri bekliyor!

Rixos olarak sizlere inanilmaz aktivitelerle dolu, cocuklarimiz icin rakipsiz bir merkez sunuyoruz. Burada sunulan aktiviteler icerisinde; Kulübün Brickland bölümünde blok yapımı, deniz ve doga manzarası resim calismalari, plajda arkeolojik kazılar, sihir gosterileri ve bir ilk olarak sadece cocuklar icin dizayn edilmis amfi tiyatroda RixyDisco geceleri yer almaktadir.

 Tesisimizin icinde, ayrica en küçük misafirlerimiz için bir Bebek Odasi bulunmaktadir. Kucuklerimiz burda uyuyabilir, bebek bezi gibi ihtiyaclarini giderebilir.

 Populer sinema filmleri icin Rixinema ve cocuklarimizin en guvenli ve en iyi sekilde zaman gecirmesi icin tasarlanmis ozel kaydirakli havuzumuz sizleri bekliyor.

 Ek bir ücret karşılığında çocuk bakımı hizmeti de bulunmaktadır.

Yaş grubu: 4-12 yaş

4 yaşın altındaki çocuklar, bir ebeveyn veya kendilerini gözeten bir kişi eşliğinde Rixy Çocuk Kulübü'ünü ziyaret edebilirler.

Çalışma saatleri: 10:00-23:00 

 

Daha fazla bilgi için +971 4 457 5555 ile iletişime geçiniz.

  • Rixos The palm Dubai

    Rixos The palm Dubai

    Rixy Kids Club

Yükleniyor