Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

TOPLANTI

Geri
 
 

Palm Jumeirah'ın en şahane manzaralı yerlerinden birinde unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yapmak isterseniz, konferans tesislerimiz sizin için mükemmel bir çözüm olacak. Tüm mekanlarımız, son teknoloji işitsel-görsel ekipmanlar ve yüksek hızda internet erişimi ile birlikte kurumsal ve grup etkinliklerinin düzenlenmesinin koşturmacasını azaltmak için, işin uzmanlarından oluşan bir ekiple donatılmıştır.

İster yönetim kurulu toplantıları, ürün lansmanları ve uluslararası konferanslar, ister kurumsal ekip oluşturma, şirket organizasyonları ve büyük aile kutlamaları için olsun, çok yönlü mekanlarımız, etkinliğinizin başarısını garanti altına almak amacıyla her ayrıntıyı karşılayabilmek üzere tasarlanmıştır.

Kurumsal etkinlikler, ziyafetler ve özel resepsiyonlar için mükemmel bir seçim olan Belek Konferans Salonu ve Bodrum Ziyafet Salonu, her biri 170 kişi kapasiteli tiyatro düzeni oturma planına sahiptir. Bu iki salon, daha büyük iş toplantıları, konferanslar ve seminerler için ideal olan ve 300'den fazla konuk ağırlayabilecek 420 metrekarelik bir balo salonu oluşturmak için birleştirilebilmektedir.

Rixos Plajı - Güzel palmiyelerle kaplı bu geniş açık hava mekan, düzgün biçimlendirilmiş bir çim ve Dubai'nin parlak şehir siluetinin panoramik manzaraları, 1.000 kişiye kadar olan büyük etkinlikler için mükemmel bir ortam sunar.

Daha fazla bilgi ve tesis ziyaretleri için +971 4 457 5427 veya sales.dubai@rixos.com ile iletişime geçiniz.

 

  • RIXOS THE PALM DUBAI

    RIXOS THE PALM DUBAI

    TOPLANTI

Yükleniyor